بازدید فرماندار اصفهان از نمایشگاه «سلام به آینده» در گلستان شهدای اصفهان

فرماندار اصفهان عنوان کرد: دشمن تلاش می کند موفقیت های کشور ما را از دید مردم پنهان نگه دارد و مشکلات را چندین برابر جلوه دهد.

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اصفهان، محمدعلی احمدی فرماندار اصفهان صبح امروز (یکشنبه) با حضور در نمایشگاه «سلام به آینده» که همزمان با سراسر کشور با هدف معرفی دستاوردهای انقلاب به منظور امیدآفرینی در نسل جوان و نوجوان در محل گلستان شهدای اصفهان برپا گردیده، از غرفه های مختلف این نمایشگاه بازدید کرد.

فرماندار اصفهان در حاشیه این نمایشگاه، انجام اقدامات مستمر و تعریف شده مقر کتاب را یکی از ویژگی های مهم مقر کتاب برشمرد که شایسته تقدیر است و گفت: ما افتخار می کنیم که برپایی این نمایشگاه در راستای منویات مقام معظم رهبری (مدظله العالی) برای امیدآفرینی در جوانان و نوجوانان برپا شده است.

احمدی افزود: دشمن تلاش می کند موفقیت های کشور ما را از دید مردم پنهان نگه دارد و مشکلات را چندین برابر جلوه دهد.

وی تصریح کرد: ظرفیت ها، موفقیت ها و توانمندی های کشور ما در این نمایشگاه پس از مطالعات دقیق به نمایش گذاشته شده که از اهمیت بسیار برخوردار است.

گفتنی است، این نمایشگاه توسط مقر کتاب اصفهان همزمان با سراسر کشور در ۱۴ غرفه اعم از غرفه نفت، زیرساخت، سلول های بنیادی، پزشکی و داروسازی، نانو، خیال، کشاورزی، اقتصاد، هوا فضا و نظامی، امنیت، هسته ای، ورزش، امید به زندگی و زیبایی های ایران از ۱۹ لغایت ۲۹ اردیبهشت ماه از ساعت ۸ صبح الی ۱۴ پذیرای دانش آموزان و از ساعت ۱۶ الی ۲۰ پذیرای خانواده ها خواهد بود.

 

برچسب ها :
مطالب مشابه

فرماندار اصفهان روز گذشته (جمعه) به همراه بخشدار مرکزی از مجموعه سردخانه های مستقر در اداره کل پشتیبانی امور دام اصفهان بازدید کرد.

۲۰ خرداد ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان روز گذشته (جمعه) در جمع پیشکسوتان تیم فوتبال دارایی اصفهان حضور یافت.

۲۰ خرداد ۱۴۰۲

پاسدار مدافع امنیت شهید محسن رضایی شامگاه روز شنبه ۱۹ آذر ماه سال ۱۴۰۱ در ناآرامی های شهرستان سمیرم به طور ناجوانمردانه ای به درجه رفیع شهادت نائل آمد.

۱۶ خرداد ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان تأکید کرد: ما باید با یکدیگر مأموریت بزرگی (انتخابات) را در شهرستان به بهترین نحو برگزار کنیم از این رو فعالیت تیمی ما در فرمانداری باید روز به روز تقویت گردد.

۱۶ خرداد ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

17 − 15 =