در آیینی با حضور فرماندار اصفهان، از معلمان آموزش و پرورش ناحیه ۶ اصفهان تقدیر شد

فرماندار اصفهان عنوان کرد: مشارکت مردم و خیرین در احداث مدارس بسیار خوب بوده است.

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اصفهان، محمدعلی احمدی فرماندار اصفهان در آیین گرامیداشت هفته بزرگداشت مقام معلم که توسط آموزش و پرورش ناحیه ۶ اصفهان در محل هنرستان فنی شهید دکتر چمران برگزار گردید، با اشاره به نامگذاری سالروز شهادت استاد شهید مرتضی مطهری با عنوان روز معلم، خاطرنشان کرد: استاد شهید مرتضی مطهری به دلیل علم، تقوا، تربیت انسان های فرهیخته و شخصیت برجسته ای که داشتند به عنوان الگوییی برای جامعه بالاخص معلمان معرفی شدند.

فرماندار اصفهان افزود: یکی از جفاها در حق معلمین در هفته بزرگداشت مقام معلم این است که به جای پرداختن به مصادیقی از مجاهدت ها، ایثارگری ها، سختی کار و ثمره فعالیت معلمان و جایگاه و منزلت آنان، صرفا به مطالبات بحق آنان پرداخته می شود که در تمام ایام بایستی مورد توجه ویژه قرار گیرد.

احمدی با بیان اینکه وظیفه معلمان تربیت دانش آموزان عالم و باایمان است، عنوان کرد: انسانی که دانش آموزان را اینگونه تربیت می کند قطعا خود دارای شخصیت متعالی و برجسته و شایسته تقدیر است.

وی با بیان اینکه انسان های فرهیخته، عالم، دانشمند، مجاهد و ایثارگر و حتی ورزشکاران بین المللی نیز همگی ثمره فعالیت ها و مجاهدت های معلمان هستند، تصریح کرد: ما متأسفانه در بیان مجاهدت های معلمان کوتاهی کرده ایم از این رو دولت انقلابی در راستای بهبود شرایط معیشتی و محیط کار (مدارس) معلمان برنامه هایی را در دست اجرا دارد که ان شاء الله ثمرات این اقدامات در آینده نزدیک نمایان و آشکار خواهد شد.

فرماندار اصفهان با بیان اینکه مشارکت مردم و خیرین در احداث مدارس بسیار خوب بوده است، افزود: ان شاء الله ثمره این هم افزایی بین مردم و دولت در این دولت مردمی بیش از پیش نمایان گردد.

احمدی در این خصوص از معلمان، مدیران آموزش و پرورش و شهرداری ها تقدیر و تشکر نمود.

گفتنی است در پایان، به مناسبت گرامیداشت هفته بزرگداشت مقام معلم، با حضور فرماندار اصفهان از معلمان آموزش و پرورش ناحیه ۶ اصفهان تقدیر شد.

 

برچسب ها :
مطالب مشابه

فرماندار اصفهان روز گذشته (جمعه) به همراه بخشدار مرکزی از مجموعه سردخانه های مستقر در اداره کل پشتیبانی امور دام اصفهان بازدید کرد.

۲۰ خرداد ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان روز گذشته (جمعه) در جمع پیشکسوتان تیم فوتبال دارایی اصفهان حضور یافت.

۲۰ خرداد ۱۴۰۲

پاسدار مدافع امنیت شهید محسن رضایی شامگاه روز شنبه ۱۹ آذر ماه سال ۱۴۰۱ در ناآرامی های شهرستان سمیرم به طور ناجوانمردانه ای به درجه رفیع شهادت نائل آمد.

۱۶ خرداد ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان تأکید کرد: ما باید با یکدیگر مأموریت بزرگی (انتخابات) را در شهرستان به بهترین نحو برگزار کنیم از این رو فعالیت تیمی ما در فرمانداری باید روز به روز تقویت گردد.

۱۶ خرداد ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار × 2 =